Brand 4U

Dla Klientów, którzy poszukują akumulatorów do sprzedaży pod własną marką.

Jednym z najważniejszych czynników decydujących o właściwej obsłudze klienta i spełnieniu jego oczekiwań jest elastyczność oraz dążenie do wypracowania idealnego rozwiązania we współpracy. Zdajemy sobie sprawę, że bardzo wielu z naszych klientów / partnerów posiada od wielu lat własną, wypracowaną ciężką pracą markę i chcieliby ją promować równolegle z marką LOXA. Właśnie dla nich produkujemy akumulatory pod zamówienia indywidualne. Niezbędne jest ustalenie wymaganych przez klienta parametrów, rozmiarów czy kolorów wybranych bloków, szczegółów dt. wieczka oraz wielu innych, aby ustalić specyfikację produkcji.

Dodatkowo, po zakończonej produkcji w fabryce LOXA, na wybrane i zamówione przez klienta akumulatory możemy nanieść etykiety pod wybraną, indywidualną marką, aby zostały dostarczone do punktu docelowego w ostatecznej wersji do sprzedaży. Ułatwia to naszym partnerom proces przyjęcia akumulatorów na swój magazyn oraz skraca procedurę sprzedaży do klienta końcowego.

Nasz dział marketingu proponuje naszym klientom wsparcie przy opracowaniu wzoru grafiki na etykiety akumulatorów pod własną markę. Tworzymy indywidualne wzory etykiet uwzględniając preferencje klienta dt. kolorystyki czy logo. Po konsultacjach z klientem proponujemy ostateczny wzór i przyspieszamy drogę do realizacji zamówienia oferując bezpłatne wsparcie graficzne.

W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu z działem marketingu