Fabryka

Tam gdzie serce naszej firmy


To tu powstaje efekt finalny naszej pracy, strategii i wartości. Akumulatory produkowane są w nowoczesnym parku maszynowym. Inwestujemy w nowe rozwiązania i technologie dbając o innowacyjne wyposażenie fabryki. Jesteśmy ekspertami w swojej branży, znamy się na tym, co robimy. Dbamy o rozwój fabryki, wciąż inwestujemy w nowe rozwiązania. W ostatnim czasie zrealizowaliśmy m.in projekt budowy nowej stacji przygotowania wody demineralizowanej, która wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologii, pozwalająca na otrzymywanie wody zdemineralizowanej o wymaganej czystości. Dzięki temu obniżyliśmy efekt samorozładowania akumulatorów.

Przeprowadziliśmy modernizację linii do produkcji kratki ołowiowej, dzięki czemu proces jest jeszcze bardziej stabilny a wyroby wyróżniają się najwyższą jakością. Dzięki temu wykorzystujemy innowacyjne stopy ołowiu poprawiające adhezję materiału elektrodowego do nośnika (kratki) przy jednoczesnym zmniejszeniu naturalnego zjawiska elektrochemicznej korozji kratki.

Akumulatory LOXA charakteryzują się unikalną recepturą masy aktywnej, co zwiększa homogenizację materiału aktywnego i wydłuża żywotność akumulatora. Innowacyjny skład masy aktywnej oraz rygorystyczna kontrola procesu jej otrzymywania sprawia, że uzyskujemy płyty najwyższej światowej klasy. Zmniejszyliśmy ryzyko powstawania wad eksploatacyjnych poprzez zastosowanie separatora bardziej odpornego na przetarcia. Dodatkowo zmodernizowaliśmy maszynę do produkcji łączników ogniw, dzięki czemu otrzymujemy mostki odporne na pracę w trudnych warunkach i wibracje.

Dzięki nowoczesnej technologii przeprowadzamy bardzo dokładne testy zwarć, dzięki czemu wykrywamy najmniejsze nawet usterki i szybko na nie reagujemy. Zoptymalizowaliśmy parametry elektrolitu oraz zmodernizowaliśmy maszyny zgrzewające obudowy, dzięki czemu są one jeszcze bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne.

NASZE CELE


Pełne zaufanie i zadowolenie klienta

Utrzymanie wysokiej jakości wyrobów poprzez pracę opartą o wymagania normy ISO 9001:2000

Inwestycje w nowoczesny park maszynowy oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji personelu

Rozwijanie produkcji oraz rynku pracy


JAK TEGO DOKONUJEMY


współpracujemy wyłącznie z dostawcami surowców i materiałów posiadającymi certyfikaty jakości

stosujemy nowoczesne i sprawdzone rozwiązania

fabryka wyposażona jest w urządzenia takich firm jak: SOVEMA, MAC, TEKMAX, DIGATRON, ELBAC, WIRTZ

prowadzimy bieżącą weryfikację parametrów elektrycznych naszych wyrobów w jednostce akredytacyjnej – Centrum Laboratorium Akumulatorów i Ogniw w Poznaniu

2 linie montażowe

nowoczesna linia formacji akumulatorów

dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który jest stale udoskonalany