Loxa Eko

Jesteśmy eko


Odpowiedzialność społeczna i ekologia stanowi integralną część naszej firmy. Zawsze chcemy być odpowiedzialni w każdym obszarze naszej aktywności. Swoje działania opieramy nie tylko o wiedzę, ale także o pasję, wrażliwość społeczną, zaufanie i doświadczenie. W ten sposób tworzymy nie tylko prężnie rozwijającą się firmę, ale również firmę przyjazną ludziom i środowisku.

Staramy się czynnie uczestniczyć w inicjatywach mających na celu poprawę i dbanie o środowisko. Śmiało możemy nazwać się firmą proekologiczną. Prowadzimy szkolenia wewnętrzne, tak by nasi pracownicy świadomie podchodzili do kwestii ekologii – w firmie ograniczamy zużycie energii, prowadzimy segregację śmieci, dbamy o racjonalne zużycie papieru. Sprawia nam to niezwykłą przyjemność, ponieważ wiemy, że nawet drobne zmiany w zachowaniu sprzyjają poprawie środowiska.

Regularnie bierzemy udział w ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej mającej na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na problem pogorszenia stanu środowiska. Naszym partnerom chętnie przekazujemy eko-gadżety, które również wpływają na zwiększenie świadomości i wypracowanie eko-nawyków.

Jesteśmy także punktem, w którym można oddać zużyty akumulator. Potrafimy powtórnie wykorzystać aż 97% jego składu, nie obciążając tym samym środowiska. Mamy nadzieję, że swoją eko-pasją zarazimy jak największą część społeczeństwa.