Loxa Tech

Stawiamy na technologię


Maria Skłodowska Curie mawiała, że „niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.” W swojej pracy nie boimy się wychodzić poza utarte schematy, stawiamy na technologię, stale się rozwijamy. Dostrzegamy, rozumiemy zachodzące zmiany i szybko na nie reagujemy, dostarczając produkty najwyższej jakości.

W produkcji stosujemy światowe technologie, surowce oraz urządzenia renomowanych marek, takich jak MAC, Wirtz, ENTEK, TEKMAX, SOVEMA, La Pneumatica, Digatron, co pozwala nam znaleźć miejsce wśród liderów produkujących akumulatory o najwyższym standardzie. Wykorzystujemy koncepcję zarządzania takie jak TQM, Kaizen, Lean Management – doskonalimy nie tylko nasze produkty, ale i usługi. W naszych akumulatorach zastosowaliśmy najwyższej jakości kratkę AGG – Advanced Gravity Grid, wyróżniamy się unikalną recepturą masy aktywnej. Dzięki temu osiągamy wysokie parametry elektryczne i mechaniczne.

Wiemy, że produkowane samochody z roku na rok są coraz bardziej wymagające, wyrożniają się coraz nowszym i bardziej komfortowym wyposażeniem. Te wszystkie rozwiązania niejednokrotnie mogą jednak obciążać akumulator, dlatego stosujemy zaawansowane technologie, które gwarantują pewny start, moc i bezpieczeństwo. Nasze produkty spełniają potrzeby najbardziej wymagajcych Klientów.