Największe w Polsce targi techniki motoryzacyjnej

Moto Show – to cykliczne wydarzenie jakie odbywa się każdego roku w Polsce. Jest to jeden z największych targów techniki motoryzacyjnej w naszym kraju, co przyciąga tłumy fanów motoryzacji zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Tegoroczna edycja Moto Show odbyła się w dniach 26-29 marca. Wydarzenie gromadziło producentów samochodów, producentów części i akcesoriów motoryzacyjnych oraz firmy tuningowe. Na stoiskach pokazywano szeroką gamę marek samochodowych, a także bogaty asortyment akcesoriów, gadżetów motocyklowych i tuningowych oraz produktów chemicznych i usług serwisowych.

Targi obfitowały też w atrakcje pozamotoryzacyjne, takie jak pokazy driftu czy rajdy quadowe. Dodatkowo organizatorzy zaprosili na koncerty na żywo i wystawy specjalnych dotacji. A jeśli chodzi o dopingujący konkurs, to uczestnicy mieli szanse wygrać samochody lub szereg innych nagród ufundowanych przez firmy partnerskie.

Moto Show 2019 okazało się dużym sukcesem od strony zarówno biznesowej jak i rozrywkowej. Oprócz atrakcji organizator przyciągnął mnóstwo internautów transmisjami live streaming na kanale YouTube, co trwała łącznie 30 godzin. Bogaty program minivlogaskich warsztatów edukacyjno-rozrywkowych skierowany głownie dla młodego odbiorcy uświadomił pozytywne oblicze motoryzacji

Polski rynek motoryzacyjny rozwija się w niesamowitym tempie – co dowodzi częste pojawianie się coraz to bardziej niesamowitych technologii i nowinek na targach motoryzacyjnych. W ciągu ostatnich kilku lat Polska dołączyła do elity krajów organizujących nowoczesne targi samochodowe, za sprawą zorganizowania wielu imprez w całym kraju. Największą z nich jest bez wątpienia „Największe w Polsce Targi Techniki Motoryzacyjnej”.

Organizowane w Polsce co 2 lata, Największe w Polsce Targi Techniki Motoryzacyjnej skupia się na prezentacji najnowszych trendów motoryzacji i umożliwia odwiedzającym poznawanie rynku techniki motorycznej. Organizatorzy imprezy stale stymulują branżowe innowacje, jak również oferują szerokie źródło informacji ze strony profesjonalnych i branżowych ekspertów.

Dużym zainteresowaniem cieszą się miedzy innymi stoiska producentów części samochodowych, witryn hipermarketów, warsztatów i stacji serwisowych. podczas targów prezentują także swoje usługi i produkty. impreza ta to jedyna okazja dla uczestników, by zapoznać się z szerokim spectrum nowości technicznych dostarczanych przez firmy partnerskie show.

Szeroki zakres produktów oferowanych na Największych w Polsce Targach Techniki Motoryzacyjnej obejmuje silniki spalinowe, układy napędowe, zawieszenia i hamulce, komputerowe systemy bezpieczeństwa, systemy odnowy powierza i akcesoria montażowe, a także produkty oferowane przez licencjonowane dystrybutorzy marki. Bez względu na formuł targów one pozwalają szerokiemu gronu profesjonalistów.

Targi techniki motoryzacyjnej to jedne z najważniejszych wydarzeń w branży automotive w Polsce. Każdego roku odbywają się kilka dużych targów, gdzie producenci, sprzedawcy, firmy zajmujące się częściami i dostawcami samochodowymi prezentują swoje najnowsze produkty i rozwiązania technologiczne. Największe targi techniki motoryzacyjnej w naszym kraju to Automotive Poland and Automotive Aftermarket fairs.

Automotive Poland to jedna z najbardziej ekscytujących targów techniki motoryzacyjnej w Europie. Obecnie impreza jest regularnie odwiedzana przez ponad 25 000 zwiedzających z całego świata. Na tym dwudniowym wydarzeniu można zobaczyć produkty i usługi oferowane przez tysiące firm z branży automotive z Polski oraz z zagranicy. W ramach Automotive Poland odbędzie się szereg sesji i dyskusji panelowych, wykładów akademickich, spotkań biznesowych oraz konkursów i innych atrakcyjnych inicjatyw.

Druga impreza, Automotive Aftermarket Fair, jest sezonowym targiem motoryzacyjnym skierowanym do sprzedawców detalicznych i hurtowników. Oprócz prezentacji produktów w ramach tego wydarzenia odbywa się szeroki program akademicki o tematyce rynku motoryzacji polegający m.in. na wykładach, panelach dyskusyjnych i seminariach dotyczących różnych aspektów funkcjonowania polskiego rynku samochodów. Wizytacja targu jest doskonałym sposobem na pozyskanie informacji na temat najnowszych produktów i usług oferowanych przez firmy branżowe, a przedstawiciele dużej liczby firm detalicznych mają okazję spotkać się twarzą w twarz z producentami oraz dostawcami czterech kółek.

Related Post