Największe w Polsce targi techniki motoryzacyjnej

Wraz z Niemcami i Rosją, dwoma największymi pod względem produkcji krajami europejskimi, Polska jest ważnym krajem w branży motoryzacyjnej.

Jednak polscy producenci samochodów nie produkują lokalnie. Większość części samochodowych jest importowana z krajów Europy Wschodniej, takich jak Rosja, Niemcy, a nawet Chiny i Stany Zjednoczone.

W branży motoryzacyjnej ważne jest, aby znaleźć dobry zamiennik tradycyjnego akumulatora rozruchowego. Jeśli Twój rower utknie po drodze lub ktoś przejedzie przed Tobą z dużą prędkością, awaryjny rozrusznik może uratować Ci życie.

Witamy na największych targach techniki motoryzacyjnej w Polsce.

Polskie Targi Techniki Motoryzacyjnej (PATEF) to wystawa i konferencja motoryzacyjna, która odbywa się w Poznaniu od 2006 roku i stała się częścią międzynarodowego europejskiego systemu wystawienniczego przemysłu motoryzacyjnego. Targi organizowane są corocznie przez Grupę AutoPremium oraz Polskie Innowacyjne Autorów i Technologii.

Daje producentom możliwość zaprezentowania swoich najnowszych produktów na stoisku rodzimych firm produkcyjnych, jak i firm zagranicznych. Wydarzenie to co roku przyciąga ponad 30 000 odwiedzających z całej Europy.

IBL Press jest polską spółką zależną Grupy IBL, jednej z największych firm w branży Automotive Technology. IBL Press jest jedną z pierwszych firm, które rozpoczęły produkcję systemu produkcji akumulatorów samochodowych na dużą skalę.

Firma IBL Press odniosła ostatnio sukces w sprzedaży akumulatorów rozruchowych producentom samochodów, którzy sprzedają swoje produkty na całym świecie. Zapotrzebowanie na akumulator rozruchowy rośnie na wszystkich głównych rynkach na całym świecie. Zaczynając od Chin, przez Indie i Portugalię, produkują swoje pojazdy użytkowe, zaczynając od Priusa i innych marek, które teraz stają się popularne na całym świecie. Począwszy od Japonii, potem Korea i Hiszpania również zdecydowały się na użycie tych baterii.

Targi te odbywały się przez wiele lat w Busan Expo Park, Busan Marina Bay Sands Największe targi technologii motoryzacyjnej w Korei, gdzie IBL Press miało swoje stoisko od 2008 roku z ponad 200 wystawcami z całej Azji oraz Europy i Ameryki Północnej, którzy byli zainteresowani przy zakupie naszych produktów, takich jak akumulatory rozruchowe klasy konsumenckiej i akumulatory komercyjne do ładowania

Targi Motoryzacyjne to największy konkurs piękności w Polsce, który corocznie odbywa się w Krakowie. Rozpoczyna się w pierwszym tygodniu sierpnia i trwa miesiąc. W tym roku było to wydarzenie historyczne, które przyciągnęło miliony zwiedzających. Najbardziej udane produkty zostały wykonane przez polskie firmy i producentów, takich jak Skoda, Audi, Mercedes-Benz, BMW itp.

Europejskie Targi Techniki Motoryzacyjnej 2018, które odbyły się w Krakowie od 27 września do 2 października, zgromadziły ponad 150 wystawców z 15 krajów. Wydarzenie zaprezentowało najnowsze innowacje w pojazdach silnikowych i samochodach połączonych.

Główne atrakcje tegorocznej imprezy to:

Targi techniki motoryzacyjnej w Polsce – Dzielnica – to jedne z największych w Europie, przyciągające wiele firm z całego świata.

Targi Techniki Motoryzacyjnej (ATF) powstały w 2011 roku. W pierwszych latach odbywały się raz do roku we Wrocławiu. Dziś impreza odbywa się co dwa lata w innym miejscu w pobliżu stolicy Polski, Warszawy. Na wydarzeniu będzie można kupić szeroką gamę produktów motoryzacyjnych: od baterii, komponentów elektronicznych i opon po usługi posprzedażowe.

Targi Techniki Motoryzacyjnej (ATF) to jedno z największych wydarzeń dla projektantów i producentów, którzy dostarczają wysokiej klasy rozwiązania technologii motoryzacyjnej na całym świecie. Organizatorem jest Staszek i Partnerzy, jedna z największych i najstarszych firm doradczych w Polsce, której klientami są jedne z najważniejszych marek w branży motoryzacyjnej, takie jak Jaguar Land Rover, Toyota czy PSA Peugeot Citroen. Jako przemysłowa wizytówka polskiego rynku targowo-wystawienniczego motoryzacyjnego, ATF reprezentuje 11 krajów z Europy z ponad 80 pawilonami różnych firm z całej Polski.

Największe targi techniki motoryzacyjnej w Polsce odbędą się w Muzeum Narodowym w Warszawie, w tym roku 13 i 14 września.

Jako polski producent samochodów BMW jest często zapraszany do udziału w międzynarodowych najważniejszych pokazach i wystawach samochodowych. Ich celem jest poszerzenie swojej pozycji i ugruntowanie pozycji wiodącej marki wśród producentów premium.

Related Post