O nas

Jesteśmy tu dla Ciebie


Jesteśmy wiodącym polskim producentem akumulatorów rozruchowych. Produkujemy akumulatory do samochodów osobowych oraz ciężarowych. Znamy się na tym co robimy, a nasza praca nad nowymi rozwiązaniami i coraz to lepszą technologią jest jednocześnie naszą pasją.

Nieustannie działamy na rynku już od 2004 r. Nasze zaangażowanie w proces produkcji akumulatorów zaowocował między innymi bardzo dobrze rozwiniętą siecią dystrybucyjną w Polsce, Europie, Azji oraz Afryce.

Jakość naszych akumulatorów doceniają nasi Klienci, którzy od lat korzystają z naszych produktów. Obsługujemy już ponad 350 partnerów krajowych i blisko 150 zagranicznych kontrahentów. To dla nas powód do dumy i motywacja do dalszej pracy.
Centrala firmy znajduje się w Żarkach, w dogodnej lokalizacji w rejonie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. To tu swoje zadania realizuje dział handlowy, dział export, dział marketingu, zaopatrzenia i księgowości. Sercem naszej firmy jest oczywiście sama fabryka. Inwestujemy w innowacyjne rozwiązania i technologię, co bezpośrednio przekłada się na wzrost sprzedaży i zaufanie naszych partnerów.

Dlaczego my?


dobre, bo polskie

Nieważne gdzie jedziesz, jak długa będzie Twoja podróż, nieważne czy jeździsz codziennie czy tylko okazjonalnie – Twoja podróż ma być bezpieczna. Wiemy, że nasz akumulator dostarczy Ci niezbędnej mocy i zapewni bezpieczeństwo podróży.

Siedziba firmy znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w Żarkach. Posiadamy również oddziały terenowe, dzięki czemu szybko reagujemy na potrzeby Klienta i realizujemy politykę sprzedażową.

Wierzymy, że nasza praca ma sens. Jesteśmy zgranym zespołem, twórczo podchodzimy do swoich zadań. Klientów traktujemy jak swoich partnerów i nie jest to tylko pusta idea, ale droga, którą kierujemy się w kontaktach biznesowych.

Sytuacje oraz ludzie, których spotykamy na swojej drodze traktujemy jak najlepszych nauczycieli. Bagaż doświadczeń, który posiadamy, dokładna obserwacja oraz umiejętność słuchania Klientów pozwoliła nam na wypracowanie najlepszych rozwiązań. Jesteśmy pewni swoich zalet, ale jednocześnie pamiętamy o pokorze i nie lekceważymy ważnych uwag.

Akumulatory, które produkujemy podlegają reżimowi technologicznemu oraz cyklicznym testom, dzięki czemu osiągamy najbardziej optymalne rozwiązania. Produkt finalny wyróżnia się wysoką jakością i konkurencyjną ceną.

Bazujemy na terminowości dostaw, dostępności akumulatorów i szybkim załadunku towaru.

Wychodzimy poza utarte schematy – produkujemy akumulatory w niestandardowych wymiarach, rozruchach, pojemnościach, a nawet kolorach obudów, nakładek czy wieczek.

Jesteśmy dobrze zorganizowani – mamy doświadczenie w przetargach państwowych, potrafimy szybko i sprawnie zorganizować wymagane dokumenty. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania.

Z dumą podkreślamy, że jesteśmy polskim producentem, który dba zarówno o swoją markę, jak i rozwój rynku lokalnego. Wybierając produkty LOXA, wspierasz polską gospodarkę.