Targi Motoryzacyjne zaczynają się we wrześniu? Będziesz obecny?

Nie powinniśmy myśleć o Targach Motoryzacyjnych jako o zastępstwie Targów Elektroniki Użytkowej. To inne wydarzenie niż CES. Ale we wrześniu będzie to największa prezentacja samochodów na świecie. Przyciągnie wiele osób do obejrzenia nowych samochodów i jazd próbnych. Będą szukać pomysłów, jak ulepszyć swoje pojazdy, a nawet zapytać, czy mogą je kupić?

Rozpoczęte w 2016 r. targi technologii motoryzacyjnej, które odbędą się w dniach 14-15 września w Poczdamie w Niemczech, będą pierwszymi tego typu, które skupią się na blockchain.

Ponad 200 firm z całego świata weźmie udział w tym wydarzeniu, aby pokazać swoją wiedzę i najnowsze techniki wykorzystywane do produkcji nowych technologii.

Wraz z targami AutoTech światowi producenci akumulatorów rozruchowych i pojazdów hybrydowych typu plug-in wezmą udział w jednym z największych pod względem widowni wydarzeń branżowych. To ekscytujący czas na udział w tak dużej międzynarodowej imprezie, jak ta, ponieważ wkraczamy w kolejną erę zaawansowanych technologii.

Targi AutoTech to trzydniowe wydarzenie odbywające się co roku we wrześniu w Moscone Center w San Francisco. Targi odbędą się w dniach 5–7 i 9–11 września 2018 r. W sobotę i niedzielę 5 września 2018 r. Mercedez-Benz zaprezentuje swój nowy samochód koncepcyjny: i; w niedzielę 6 września w godzinach 14:00-16:00 Grupa VW.

To już 4. edycja imprezy Motocyklowe Superbikes. Pierwszy w historii, w którym 250 motocykli i skuterów różnych marek zostało sprowadzonych do Frankfurtu nad Menem przez ich producentów.

Impreza odbędzie się 30 września we Frankfurcie nad Menem w pobliżu siedziby Volkswagena. Były dwie kategorie, obie to Motocykle Superbike (14-18). Pierwsza kategoria miała uczestników z kilku krajów i reprezentowała branżę motocyklową, taką jak Honda, Kawasaki Proton, Ducati, Suzuki KTM i inne. W drugiej kategorii znaleźli się uczestnicy z całej Europy: Belgii, Francji, Niemiec, Włoch i Hiszpanii. To był zamknięty wpis, wszyscy zawodnicy musieli się zarejestrować od poniedziałku 11 sierpnia 12:00 do wtorku 14 sierpnia 12:00 CET, odwiedzając stronę www.motorcycletourfrance2016.com .

Targi Techniki Motoryzacyjnej to międzynarodowa impreza motoryzacyjna, która odbywa się co roku we wrześniu. Służy jako platforma do prezentacji nowych i innowacyjnych produktów i technologii poprzez różne wystawy techniczne, warsztaty i imprezy producentów. Targi odwiedzają tysiące zwiedzających z całego świata, którzy są ciekawi jakie nowości będą prezentowane na tej imprezie, kiedy wejdą na rynek i ile samochodów przez nich kupią dzięki tym produktom .

We wrześniu w Szanghaju w Chinach odbędą się kolejne na świecie Targi Motoryzacyjne. W wydarzeniu weźmie udział wiele firm motoryzacyjnych z całego świata, w tym Volkswagen AG, Daimler AG, General Motors Co., Ford Motor Company i Hyundai Motor Co. szansa na poznanie wszystkich nowych technologii – innowacji i nowych rozwiązań dostępnych na rynku.

Istnieje wiele powodów, dla których warto wziąć udział w tych targach:

Wygląda na to, że branża motoryzacyjna działa powoli. Producenci akumulatorów rozruchowych i silników samochodowych nie rozpoczęli jeszcze szeroko zakrojonej kampanii marketingowej, aby dotrzeć do potencjalnych nowych klientów. Poza tym w branży nie dzieje się nic nowego ani ekscytującego. Wygląda na to, że większość producentów popadła w rutynę, która nie zmieni się przez jakiś czas.

Start Targów Techniki Motoryzacyjnej 2018 zaplanowano na 14 września.

Biorąc pod uwagę, że świat motoryzacyjny online zaczął się rozrastać, jest wiele firm, które, gdy zaczęły zajmować się tą dziedziną, postanowiły się na nim skupić. Część z nich już teraz produkuje wysokiej jakości pojazdy i modele szosowe. Powód tego jest prosty: ludzie, których przyciągają te pojazdy, będą skłonni kupić samochód marki, która oferuje wyjątkowe osiągi i design uwzględniający osiągi w przystępnej cenie. Oznacza to, że firmy takie jak my będą miały więcej możliwości wejścia na rynek, ponieważ mamy produkty, które możemy sprzedawać w obszarach, w których te pojazdy są produkowane. Mamy również produkty, które umożliwiają nam poprawę dostępności dla osób, które nie mogą jeszcze prowadzić, i oferują im wyjątkowe korzyści dzięki usługom wezwania do jazdy, dzięki czemu mogą poruszać się po swoich miastach bez posiadania pojazdu lub płacenia tysięcy dolarów tylko za posiadanie jednego!

Related Post