Współpraca

Marka LOXA wciąż dynamicznie się rozwija.

Z roku na rok odnotowujemy wzrost sprzedaży i liczby klientów. Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu i razem z nami pracować na nasz wspólny sukces sprawdź, w jaki sposób możesz to zrobić.

Zostań franczyzobiorcą
Franczyza to świetny pomysł na własny biznes. Marka LOXA oferuje możliwość prowadzenia sprzedaży pod swoim szyldem, zapewnia pełne know-how, doradztwo produktowe i szkolenia. Od samego początku służymy pełnym wsparciem technicznym i marketingowym. Pomagamy wybrać odpowiedni lokal, zapewniamy bieżącą opiekę centrali, wspieramy kampanie prowadzone przez franczyzobiorców na ich rynku lokalnym. Dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. Oferujemy atrakcyjną prowizję oraz system lojalnościowy.

Otwórz oddział
Chcesz z nami pracować i zarządzać swoim terenem sprzedaży? Chciałbyś rozwinąć dystrybucję w konkretnym miejscu w Polsce? Masz szansę, aby otworzyć nowy oddział w Polsce. Interesuje nas zwłaszcza część wschodnia Polski, ale jesteśmy otwarci również na inne propozycje. Współpraca opiera się na umowie o pracę, otrzymujesz od nas stałe wynagrodzenie + prowizję od sprzedaży. Możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie – od znalezienia odpowiedniego lokalu aż po szkolenia produktowe i zaplecze marketingowe.

Oferta dla firm
Chętnie nawiążemy współpracę z firmami m.in spedycyjnymi, flotowymi i agro. Oferujemy wysokiej jakości akumulatory w konkurencyjnych cenach. Wyróżniamy się terminową dostawą, wieloletnim doświadczeniem, własnym magazynem i profesjonalnym podejściem do Klienta. Mamy doświadczenie w przetargach państwowych – opieramy się o przejrzyste zasady współpracy. Zapewniamy odpowiednie materiały merytoryczne oraz wsparcie marketingowe.

Jeśli masz inny pomysł na współpracę z nami lub masz pytania odnośnie powyższych propozycji, skontaktuj się z nami – e.kondziolka@loxa.pl